A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство Таїровської селищної ради
"Таїровський консультативно-діагностичний центр"

Наш колектив

   

На зва структурного підрозділу та посад

П.І.Б. 

КНП "Таїровський КДЦ" (масив "Радужний", 21)  

Директор

Попов Юрій Дмитрович

Заступник директора 

Чепель Сергій Іванович

Керівник підрозділу Іожиця Любов Василівна

Головний бухгалтер

Андрієнко Ганна Анатоліївна

Заступник головного бухгалтера

Стасюкевич Ірина Ігорівна

Бухгалтер Арабова Юлія Вячеславівна
Бухгалтер Константинова Алла Василівна

Економіст

Барбул Юлія Володимирівна

Юрисконсульт

Пасічніченко Вікторія Миколаївна

Інженер з охорони праці Ревука Алла Василівна

Реєстратор медичний

Мартиненко Галина Йосифівна

Реєстратор медичний Самойлюк Вікторія Валеріївна

Слюсар-сантехнік

Протасевич Петро Віталійович

Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування Дергачов Денис Миколайович
Технік із системного адміністрування Слащов Максим Олександрович

Головна медична сестра

Сивоконенко Інга Василівна

Сестра медична

Матушевська Анжела Василівна

Сестра медична

Жигарєва Оксана Ярославівна

Сестра медична

Бондар Тетяна Ігорівна

Сестра медична

Фомич Єлизавета Дмитрівна

Сестра медична

Ротарь Алла Василівна

Сестра медична Неволіна Тамара Василівна
Сестра медична Долгополова Олена Миколаївна
Сестра медична Дембіцька Єлизавета Юріївна
Сестра медична з масажу Спірідонова Тетяна Федорівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Северюхіна Олена Деонисівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Звягіна Ганна Миколаївна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Кушнір Юлія Володимирівна

Молодша медична сестра

Романовська Юлія Костянтинівна

Молодша медична сестра

Бегіна Людмила Миколаївна

Молодша медична сестра Лук`янова Діана Вікторівна
Молодша медична сестра Піскуновська Оксана Юріївна

Сестра господиня

Погонець Ірина Вікторівна

Лікар-хірург

Паламарчук Діана Вікторівна

Лікар-хірург

Сидоров Віктор Васильович

Лікар-хірург Рукоманов Микола Володимирович
Лікар- хірург (дитячий) Заклепний Дмитро Іванович

Лікар-акушер-гінеколог

Циганенко Юнона Леонідівна

Лікар-акушер-гінеколог

Панчук Еліна Анатоліївна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Саражинська Ірина Анатоліївна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Чернявський Андрій Андрійович

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пономаренко Юлія Іванівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Цицерковський Сергій Сергійович

Лікар загальної практики-сімейний лікар Лепкова Олена Дмитрівна
Лікар-терапевт Капуш Наталія Дмитрівна

Лікар-отоларинголог

Дідіченко Юлія Олександрівна

Лікар-отоларинголог  дитячий Смірнова Вероніка Вадимівна

Лікар-уролог

Погорєлова Наталя Михайлівна

Лікар-педіатр

Юріна Оксана Володимирівна

Лікар з ультразвукової дагностики

Табінський Андрій Семенович

Лікар з ультразвукової діагностики

Ларіонов Владислав Віталійович

Лікар з ультразвукової діагностики Рукоманов Микола Володимирович

Лікар-офтальмолог

Гайдай Тетяна Вікторівна

Лікар-офтальмолог дитячий

Качурова Марія Анатоліївна

Лікар-невропатолог

Ковальський Костянтин Володимирович

Лікар-невропатолог Погоріла Інна Василівна

Лікар-анестезіолог

Кальчев Михайло Михайлович

Лікар-дерматовенеролог

Сич-Кулик Лілія Валентинівна

Лікар з функціональної діагностики

Хотіна Валерія Ігорівна

Лікар-кардіолог

Горобець Сергій Сергійович

Лікар-кардіолог Хотіна Валерія Ігорівна

Лікар-ендокринолог

Константінова Юлія Валентинівна

Лікар-ендоскопіст

Шакіна Рената Володимирівна

Лікар-ортопед- травматолог Довгий Андрій Михайлович
Лікар-онколог Паламарчук Діана Вікторівна

Лікар-лаборант

Собко Інеса Вікторівна

Лікар-лаборант Марценюк Катерина Валеріївна

Фельдшер-лаборант

Громов Андрій Іванович

Фельдшер-лаборант

Мартинюк Ніна Вікторівна

Водій

Гуркін Борис Вадимович

Таїровська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (смт Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги,17)

В.о. керівника підрозділу

Малеванчук Марія Михайлівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Дмитрієва  Катерина Дмитрівна

Сестра медична з фізіотерапії

Коваль Ольга Олексіївна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Новікова Анна Федорівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Ібрагімова Наталія Ленідівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Лугова Ганна Іванівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Поддубна Галина Володимирівна

Реєстратор медичний

Пономаренко Оксана Іванівна

Молодша медична сестра

Граур Олеся Миколаївна

Водій Кірчев Кирил Кирилович

Сухолиманський фельдшерсько-акушерський пункт (с. Сухий Лиман, вул. Чорноморців,109а)

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Доліна Людмила Григоріївна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Трегуб Ольга Петрівна

Молодша медична сестра

Паршикова Ірина Костянтинівна

  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора