A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство Таїровської селищної ради
"Таїровський консультативно-діагностичний центр"

Наш колектив

   

На зва структурного підрозділу та посад

П.І.Б. 

КНП "Таїровський КДЦ" (масив "Радужний",21)  

Директор

Попов Юрій Дмитрович

Заступник директора (в.о.)

Чепель Сергій Іванович

Головний бухгалтер

Вельчева  Наталя Дмитрівна

Бухгалтер

Андрієнко Ганна Анатоліївна

Юрисконсульт

Пасічніченко Вікторія Миколаївна

Економіст

Стасюкевич Ірина Ігорівна

Інженер з охорони праці

Барбул Юлія Володимирівна

Реєстратор медичний

Мартиненко Галина Йосифівна

Реєстратор медичний

Бойко Єлизавета Михайлівна

Технік із системного адміністрування

Муравський Сергій Вікторович

Слюсар-сантехнік

Протасевич Петро Віталійович

Головна медична сестра

Сивоконенко Інга Василівна

Сестра медична

Матушевська Анжела Василівна

Сестра медична

Жигарєва Оксана Ярославівна

Сестра медична

Бондар Тетяна Ігорівна

Сестра медична

Фомич Єлизавета Дмитрівна

Сестра медична

Сапрун ова Галина Анатоліївна

Сестра медична з масажу Спірідонова Тетяна Федорівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Северюхіна Олена Деонисівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Звягіна Ганна Миколаївна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Кушнір Юлія Володимирівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Качура Анастасія Михайлівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Цуріна Наталія Андріївна

Молодша медична сестра

Гонтарєва Людмила Богданівна

Молодша медична сестра

Щербата Валентина Василівна

Молодша медична сестра

Бегіна Людмила Миколаївна

Молодша медична сестра Лунгор Світлана Миколаївна

Сестра господиня

Погонець Ірина Вікторівна

Лікар-хірург

Паламарчук Діана Вікторівна

Лікар-хірург

Сидоров Віктор Васильович

Лікар-акушер-гінеколог

Шпильова Юлія Анатоліївна

Лікар-акушер-гінеколог

Панчук Еліна Анатоліївна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Іожиця Любов Василівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Чернявський Андрій Андрійович

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пономаренко Юлія Іванівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Цицерковський Сергій Сергійович

Лікар-отоларинголог дитячий

Дідіченко Юлія Олександрівна

Лікар-отоларинголог

Дідіченко Юлія Олександрівна

Лікар-уролог

Погорєлова Наталя Михайлівна

Лікар-педіатр

Юріна Оксана Володимирівна

Лікар з ультразвукової дагностики

Табінський Андрій Семенович

Лікар з ультразвукової діагностики

Ларіонов Владислав Віталійович

Лікар з ультразвукової діагностики Рукоманов Микола Володимирович

Лікар-офтальмолог

Гайдай Тетяна Вікторівна

Лікар-офтальмолог

Качурова Марія Анатоліївна

Лікар-невропатолог

Ковальський Костянтин Володимирович

Лікар-анестезіолог

Кальчев Михайло Михайлович

Лікар-дерматовенеролог

Сич-Кулик Лілія Валентинівна

Лікар з лікувальної фізкультури і спортивної медицини

Ткачова Олена Олександрівна

Лікар з функціональної діагностики

Згурська Наталія Дмитрівна

Лікар-кардіолог

Горобець Сергій Сергійович

Лікар-ендокринолог

Константінова Юлія Валентинівна

Лікар-ендоскопіст

Шакіна Рената Володимирівна

Лікар-гастроентеролог

Гончаренко Ірина Василівна

Лікар ортопед-травматолог

Михайлов  Євген Валерійович

Лікар-лаборант

Собко Інеса Вікторівна

Фельдшер-лаборант

Громов Андрій Іванович

Фельдшер-лаборант

Мартинюк Ніна Вікторівна

Водій

Гуркін Борис Вадимович

Таїровська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (смт Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги,17)

В.о. керівника підрозділу

Малеванчук Марія Михайлівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Ідрісова Ніна Григорівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Дмитрієва  Катерина Дмитрівна

Сестра медична з фізіотерапії

Коваль Ольга Олексіївна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Новікова Анна Федорівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Ібрагімова Наталія Ленідівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Лугова Ганна Іванівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Поддубна Галина Володимирівна

Реєстратор медичний

Пономаренко Оксана Іванівна

Молодша медична сестра

Граур Олеся Миколаївна

Водій Кірчев Кирил Кирилович

Сухолиманський фельдшерсько-акушерський пункт (с. Сухий Лиман, вул. Чорноморців,109а)

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Доліна Людмила Григоріївна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Трегуб Ольга Петрівна

Молодша медична сестра

Паршикова Ірина Костянтинівна

  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора