A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство Таїровської селищної ради
"Таїровський консультативно-діагностичний центр"

Наш колектив

  

 

Адміністративно-управлінський персонал

Директор

Попов Юрій Дмитрович

Головний бухгалтер

Андрієнко Ганна Анатоліївна

Заступник головного бухгалтера 

Арабова Юлія Вячеславівна

Бухгалтер

Константинова Алла Василівна

                     Бухгалтер          Двигун Ірина Василівна

Економіст

Барбул Юлія Володимирівна

Юрисконсульт

Пасічніченко Вікторія Миколаївна

Реєстратор медичний

Мартиненко Галина Йосифівна

Реєстратор медичний

Гребенкіна Ольга Григоріївна

Реєстратор медичний

Романовська Юлія Костянтинівна

Реєстратор медичний

Бойко Єлизавета Михайлівна

Реєстратор медичний Піскуновська Оксана Юріївна

Технік із системного адміністрування

Захожий Руслан Олегович 

Інженер з охорони праці  Фурса Наталія Сергіївна

Господарсько-обслуговуючий персонал

Слюсар-сантехнік

Протасевич Петро Віталійович

Водій Фурса Віктор Васильович

Загальний персонал КНП

Головна медична сестра

Сивоконенко Інга Василівна

Сестра медична

Матушевська Анжела Василівна

Сестра медична

Бондар Надія Василівна  

Сестра медична

Неволіна Тамара Василівна

Сестра медична

Покровська Людмила Василівна

Сестра медична Стрельцова Ірина Валентинівна

Сестра медична

Ротарь Алла Василівна

Сестра медична

Россоха Віталіна Сергіївна

 

Сестра медична Шевцова Аліна Вікторівна
Сестра медична Авсенєва Тетяна Вікторівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Северюхіна Олена Деонисівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Жигарєва Оксана Ярославівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Звягіна Ганна Миколаївна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Кушнір Юлія Володимирівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Рябченко Тетяна Анатоліївна

 

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Бондар Ольга Олександрівна

 

Сестра медична з масажу

Спірідонова Тетяна Федорівна

Молодша медична сестра

Нікітенко Олена Борисівна

Молодша медична сестра

Бегіна Людмила Миколаївна

Молодша медична сестра

Стеценко Марина Віталіївна

Молоша медична сестра Кірчев Кирил Кирилович

Молодша медична сестра

Лук`янова Діана Вікторівна

Сестра-господиня

Погонець Ірина Вікторівна

Сектор первинної медичної допомоги

Завідувач сектору

Іожиця Любов Василівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пономаренко Юлія Іванівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Саражинська Ірина Анатоліївна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Лепкова Олена Дмитрівна

Лікар-педіатр

Юріна Оксана Володимирівна

Лікар-педіатр

Шкімбов Сергій Миколайович

 

Лікар-терапевт

Капуш Наталія Дмитрівна

Лікар-терапевт Дембіцька Єлизавета Юріївна

Лікувально-діагностичне відділення

Лікар-хірург

Паламарчук Діана Вікторівна

Лікар-хірург

Сидоров Віктор Васильович

Лікар-хірург

Рукоманов Микола Володимирович

Лікар-акушер-гінеколог

Циганенко Юнона Леонідівна

 

Лікар-акушер-гінеколог

Панчук Еліна Анатоліївна

Лікар-акушер-гінеколог

Дріді Джаміла Гадирівна

 

Лікар-отоларинголог

Козяр Людмила Петрівна

Лікар-уролог

Пожар Ігор Юрійович

Лікар-стоматолог

Столяренко Олександр Сергійович

Лікар-стоматолог дитячий

Гирля Наталія Олегівна

Лікар з ультразвукової діагностики

Ларіонов Владислав Віталійович

Лікар з ультразвукової діагностики Багрій Інна Валеріївна

Лікар з ультразвукової діагностики

Рукоманов Микола Володимирович

Лікар-офтальмолог

Гайдай Тетяна Вікторівна

Лікар-невропатолог

Ковальський Костянтин Володимирович

Лікар-невропатолог Шумченко Олександр Іванович

Лікар-онколог

Паламарчук Діана Вікторівна

Лікар-анестезіолог

Чернєв Анатолій Петрович

Лікар-дерматовенеролог

Сич-Кулик Лілія Валентинівна

Лікар з функціональної діагностики

Хотіна Валерія Ігорівна

Лікар-кардіолог

Горобець Сергій Сергійович  

Лікар-кардіолог

Хотіна Валерія Ігорівна

Лікар-ендокринолог

Павлючок Надія Анатоліївна

Лікар-ендоскопіст

Шакіна Рената Володимирівна

Лікар ортопед-травматолог

Довгий Андрій Михайлович

Лікар-рентгенолог Захар'яш Анастасія Сергіївна
Рентгенолаборант Баценко Ніна Володимирівна
Рентгенолаборант Храптієвська Інна Іванівна

Лікар-лаборант

Собко Інеса Вікторівна

Лікар-лаборант

Марценюк Катерина Валеріївна

Фельдшер-лаборант

Громов Андрій Іванович 

Фельдшер-лаборант

Мартинюк Ніна Вікторівна

Таїровська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Завідувач підрозділу

Малеванчук Марія Михайлівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Дмитрієва  Катерина Дмитрівна

Сестра медична з фізіотерапії

Коваль Ольга Олексіївна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Новікова Анна Федорівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Лугова Ганна Іванівна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Поддубна Галина Володимирівна

Реєстратор медичний

Пономаренко Оксана Іванівна

Сухолиманський фельдшерсько-акушерський пункт

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Доліна Людмила Григоріївна

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини

Трегуб Ольга Петрівна

Молодша медична сестра

Паршикова Ірина Костянтинівна

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора