A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство Таїровської селищної ради
"Таїровський консультативно-діагностичний центр"

Новини

Донорство крові для ЗСУ

Сьогодні в КНП “Таїровський КДЦ” 29 чоловік відкликнулись та здали кров для поранених бійців ЗСУ. Разом ми зібрали більше 13-ти літрів крові, щоб рятувати життя нашим захисникам. Дякуємо всім небайдужим, Слава Україні!  

15:13 23.05.2024

Європейський тиждень імунізації 18-25 квітня 2024 року

В Україні, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, щорічно, починаючи з 2005 року, проводиться Європейський тиждень імунізації. Всесвітній тиждень імунізації проводиться в останній тиждень квітня, щоб привернути увагу до колективних дій, необхідних для захисту кожної людини від вакцино-керованих хвороб.

10:06 23.04.2024

Практичне заняття з надання домедичної допомоги в Таїровському ліцеї

28 березня 2024 року у Таїровському ліцеї лікар загальної практики - сімейний лікар Юлія Пономаренко провела практичне заняття з надання домедичної допомоги. Вона розповіла, яку саму допомогу та в яких випадках можуть надати люди, які не мають медичної освіти. Відпрацювали навички проведення непрямого масажу серця у дорослих та дітей на професійному манекені для проведення СЛР. Розповіли як відрізняти та оцінювати інші стани, в яких людина може потребувати домедичної допомоги, які маніпуляції зможуть врятувати життя.

15:42 29.03.2024

Гуманітарна допомога від КУ "Одеська обласна база спеціального медичного постачання"

Шановні мешканці Таїровської громади! КНП “Таїровський КДЦ” отримав від КУ “Одеська обласна база спеціального медичного постачання” гуманітарну допомогу у вигляді  препаратів: Омепразол - лікарський засіб, що пригнічує секрецію шлункової кислоти і використовується в лікуванні виразок шлунка та ГЕРХ. Амантадин - антипаркінсонічний дофамінергічний препарат.

14:02 28.03.2024

Відкриті вакансії

Лікар-гастроентеролог  (0,5 ставки). Лікар загальної практики-сімейний лікар (1,0 ставки)                                                                                                                         

11:01 20.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора